Solar system
Konstrukce a upevnění pro fotovoltaické panely
Solar system

Konstrukce a upevnění pro fotovoltaické panely

Široká nabídka systémových prvků určených k uložení a upevnění aktivních panelů pro malé i velké solární elektrárny.

Sortiment Solar system nabízí zákazníkovi potřebné prvky k bezpečnému uložení solárních panelů na šikmé i ploché střechy rezidenčních, průmyslových i administrativních objektů. Při návrhu jednotlivých prvků jsme kladli důraz na rychlou montáž, vzájemnou vysokou kompatibilitu a všestrannost komponentů. S konstrukcemi Solar system od fischera lze v porovnání s jinými výrobci dosáhnout rychlejší montáže tím pádem vyšší efektivity a ziskovosti projektů.

Bezpečnost především

SolarSystem je držitelem TÜV certifikátu, který umožňuje návrh podle DIN 1055-4, DIN 10555, EN1991-1-3 a EN 19911-1-4, pochopitelně s respektem k zatížení větrem a sněhem.

Záruka 10 let na komponenty systému

Jsou-li komponenty systému použité a namontované v souladu s předpisem výrobce, platí na ně záruka po dobu 120 měsíců.

Podmínky této záruky se dočtete v tomto dokumentu:

 

Stáhnout záruční podmínky

Nové hliníkové střešní háky pro šikmé střechy s pálenou krytinou

Háky RH AL vyrobené z hliníkové slitiny odolávají korozivním vlivům běžného venkovního prostředí po dlouhou dobu, prakticky napořád. Slitina hliníku je v porovnání s nerezovou ocelí lehčí, takže zbytečně nezatěžuje střešní konstrukci a nevyčerpává nadměrně síly montéra. U háků s rozšířenou základnou lze upevňovací rameno nastavit ve třech místech, aby šlo jejich tvar přizpůsobit charakteru střešní konstrukce i střešní krytiny. Jsou tak maximálně všestranné a jejich používáním vás nezaskočí žádná situace během přípravy nosné konstrukce.

Robustní provedení háku zajišťuje jeho dostatečnou tuhost při zatížení pocházející nejen od samotné konstrukce s umístěnými FV panely, ale také od zatížení větrem a sněhem. Pro správný návrh roztečí háků a doporučených nosníků můžete bezplatně použít návrhovou pomůcku SOLARPANEL-FIX. Přístup k návrhovému programu je bezplatný, je ovšem nutné vytvořit si uživatelský účet.

Stáhnout brožuru

Přejít na SOLARPANEL-FIX

Upevnění na šikmé střechy
Šikmá střecha s pálenou taškou

Šikmá střecha s pálenou taškou

Šikmá střecha s trapézem

Šikmá střecha s trapézem

Šikmá střecha s vlnitou krytinou

Šikmá střecha s vlnitou krytinou

Šikmá střecha s falcem

Šikmá střecha s falcem

Uložení na ploché střechy
Trojúhelníkové rámy pro ploché střechy

Trojúhelníkové rámy pro ploché střechy

Montované ocelové konstrukce na ploché střechy

Montované ocelové konstrukce na ploché střechy

Paty pro málo únosné střešní povrchy

Paty pro málo únosné střešní povrchy

Specialista pro průmyslové a stavební systémy

Ing. Radek Průša

Katalog Solar system

Ke stažení do vašeho počítače vám nabízíme kompletní katalog Solar system včetně průvodce a technických specifikací všech komponentů. Soubor ve formátu PDF je veliký 50 MB.

Stáhnout katalog 2024

Návrhová pomůcka SolarPanel-Fix

SolarPanel-Fix je součástí programové sady FiXperience online, která je volně dostupná prostřednictvím internetového prohlížeče. Její používání je ovšem možné až po bezplatné registraci uživatele.

Po zadání vstupních informací sám vypočítá zatížení větrem a sněhem podle Eurokódu 1 (EN 1991). Výstupem programu je kusovník se seznamem potřebného materiálu a statický výpočet.

 

Zjistit více

cd-558b44897d-n5ngd