FiXperience
Návrhová pomůcka pro statiky a projektanty
FiXperience

Návrhový software FiXperience představuje snadno použitelnou a spolehlivou podporu při přípravě a realizaci projektu v jeho kterékoliv fázi ať jste statik, projektant, přípravář nebo řemeslník. S pomocí FiXperience si naplánujete detail kotvení s dostatečným předstihem, aby byl hospodárný a přitom bezpečný.


Výhody softwaru FiXperince

Okamžité zobrazení využití kapacity kotvení
FiXperience vyniká mezi podobnými programy v několika směrech. Ovládání je intuitivní a snadné a využití kapacity kotev je zobrazováno v reálném čase ve stavovém řádku.
Intuitivní uživatelské prostředí
Postup návrhu se provádí v několika krocích, kdy jeden navazuje na druhý. Proces je svižný a pozitivní výsledek je k mání za několik minut. 
Spolehlivost prověřená časem
Od samého vzniku je návrhový program podrobován každodennímu testování ze strany techniků od fischera i externími specialisty. FiXperience je nepostradatelnou pomůckou projektantů a přípravářů.
Návrh podle aktuálních platných norem
Program provádí kalkulace podle nejrozšířenějších aktuálních norem (Eurocode, ACI, atp.), což přispívá k mezinárodní platnosti výpočtů.
Srozumitelný
Výsledkem výpočtu je přehledný a strukturovaný  výstup včetně situačního nákresu a návodu k montáži.
Bezpečný
Tiskový výstup programu je zárukou výrobce, že upevnění bude bezpečné. Ve výpočtu se odrážejí všechny důležité detaily a relevantní data.

Stačí si vybrat

Online verze pro internetový prohlížeč

Registrace k on-line verzi nabízí uživateli přístup k pomůcce pro návrh z jakéhokoliv počítače, který je připojený k internetu (PC i Mac). V online verzi lze navrhnout kotvení v modulu C-FIX a spočítat minimální nutnou tloušťku kotevní desky.

Zjistit více o FiXperience on-line

Ve vašem počítači, ale i tak aktuální

FiXperience ve vašem PC obsahuje modul C-FIX pro návrh kotvení a další užitečné pomůcky pro statiky, přípraváře i řemeslníky. Připojení k internetu zajišťuje programu přístup k aktuální databázi kotev a zaručuje provedení návrhu podle platných norem.

Zjistit více o balíčku FiXperience pro PC

sc10-cd-2