Jürgen Klopp objevuje svět fischera

Kde kvalita je normou

Jürgen Klopp objevuje svět fischera

Ve firmě je to jako ve fotbale

Maximální osobní nasazení i smysl pro týmovou hru jsou základním předpokladem úspěchu jak ve světě špičkového fotbalu, tak v dravém tržním prostředí byznysu. Jednička v koučování vrcholové fotbalové soutěže o tom ví své. Jako jeho svěřenci i lidé ve fischeru přispívají vším, co mají k dispozici, k vaší maximální spokojenosti.

Rychlá montáž, spolehlivé upevnění

Prvky montážního systému SolarSystem umožní zhotovit a upevnit konstrukce pro fotovoltaické panely na šikmé střechy s jakoukoli střešní krytinou.

Zjistit více o SolarSystem

Vrut stejný dobrý do dřeva i do hmoždinky

Široká nabídka špičkových vrutů uspokojí nejnáročnější požadavky každého stavaře a řemeslníka. Vrut do dřeva fischer PowerFast II se od jiných v mnohém liší. V nabídce najdete řadu materiálových i tvarových modifikací pro práci na dřevěných terasách, odvětrávaných fasádách, pergolách, dřevěných střešních konstrukcí apod.

Stáhnout katalog v PDF

Kde jiným dochází dech, se my teprve zahříváme

Díky individuálnímu přístupu, letitému know-how i šíři sortimentu si můžete být jistí, že fischer má odpověď na každou vaši otázku. Výrobky pro každodenní používání v řemesle vám mohou uspořit spoustu času i přímých a nepřímých nákladů. A pokud řešíte náročný případ upevnění nebo kotvení v netradičních podmínkách, kontaktujte naše specialisty a dostane se vám rychlé a odborné pomoci.

Kontaktujte odborníky

"Partnerství s fischerem je stejné pevné a spolehlivé jako upevnění s jeho výrobky."
cd-558b44897d-6wx6f