Poptávka výtažné zkoušky

Vyplněním a odesláním Formuláře tahové zkoušky nebo kontaktem s našimi techniky zjistíte únosnost kotev na místě stavby a naše doporučení, kterou kotvu použít.

Ověření únosnosti talířových hmoždinek na starých objektech i novostavbách zajišťují naši technici. Stačí vyplnit poptávkový formulář a technici vás obratem kontaktují.
Kontrolní měření těžkého kotvení provedou naši technici pomoci speciálního měřícího zařízení s přesností měřní 0,01 kN a maximální možnou zatěžovací silou 100 kN.
Projekty zateplování novostaveb a rekonstrukce starší občanské výstavby vyžadují provedení kontrolního měření únosnosti hmoždinek. Náš tým zkušených techniků pokrývá celé Česko.

Kdykoliv jste na pochybách, zda je konstrukční kotvení bezpečné vzhledem ke stavu kotevního podkladu, nebo pokud nejsou situační podmínky ideální (nemožnost dodržet vzdálenosti od okraje, korozívně agresívní prostředí apod.), kotaktujte naše techniky.

Teoretickou přípravu, doporučení, návrh kotvení vyžadujte od Ing. Adama Veselého (t.č.+420 737203172; e-mail: adam.vesely(zavináč)fischer-cz.cz).

Provedení výtažných zkoušek, jejich termín a podmínky domlouvejte s Ing. Petrem Vildem (t.č. +420739345249, e-mail: petr.vild(zavináč)fischer-cz.cz).


Test únosnosti kotvení do 100 kN
pull-out-test-vytažná-zkouška
Tahové zkoušky talířových hmoždinek

S požadavkem na návrh kotvení zateplovacího systému můžete kontaktovat náš tým techniků, který se věnuje systémovým hmoždinkám pro ETICS. Telefonní čísla a odkazy k odeslání elektronické zprávy najdete v sekci Kontakty.

Pro poptání výtažené zkoušky talířových hmoždinek můžete vyplnit tento formulář.

sc93-delivery-1