fischer PRO
Aplikace určená profesionálním řemeslníkům
fischer PRO

fischer PRO má hlavní úkol - na základě zadaných požadavků najít ideální kotvu či hmoždinku pro vaše použití.  Aplikace je určená profesionálům: řemeslníkům, stavebním technikům a stavbyvedoucím, kteří jsou často v terénu a v úzkém kontaktu se stavbou. Takoví mohou nyní zvolit vhodný výrobek několika tahy po displeji telefonu.

Avšak přednosti fischer PRO nekončí doporučením hmoždinky. Uživatel může vyhledat autorizovaného prodejce fischer ve svém nejbližším okolí anebo si dokonce výrobek objednat online. Pomůcka je velmi užitečná zejména v terénu, ale pokud si na ni zvyknete, otevřete si ji určitě i v kanceláři.

Spušténí aplikace

Z chytrého telefonu se stalo zařízení, které pomáhá při každodenním plnění úkolů nejen na staveništi. Jeho prostřednictvím objednáváme zboží, evidujeme úkoly, píšeme e-maily, hledáme na mapách. fischer vyvinul pomůcku pro profesionály ve stavebním průmyslu, které je nenutí zapínat počítač nebo otvírat katalog pokaždé, když hledají vhodnou kotvu pro své použití.

K nalezení ideálního výrobku stačí několik šoupnutí po displeji chytrého telefonu.


Nástroje a vlastnosti

fischer PRO umí usnadnit a urychlit řešení vašich otázek spjatých s upevňováním:

Správná hmoždinka?
Zadáním několika kritérií (charakter kotevního podkladu, rozměry kotveného předmětu, preferovaný způsob montáže a zatížení) poskytnete aplikaci dostatek údajů k navržení vhodného typu a rozměru kotevního prvku pro vaše použití.

Informace o výrobku?
Instantní přístup do online katalogu obsahuje všechny detaily o zvoleném výrobku a postupu montáže. Čtečka čárových kódů vás dovede k informacím ještě rychleji - stačí naskenovat EAN z krabičky výrobku.

Nejkratší cesta k hmoždince fischer?
Zapnutím GPS a aktivací funkce Prodejce zobrazíte naše přední prodejce ve vašem okolí.

Čtečka čárových kódů

Pokud máte v ruce obal od našeho výrobku s čárovým kódem, stačí ho načíst pomocí fotoaparátu a appka vám nabídne o výrobku kompletní informace – postup montáže, doporučené příslušenství a další. 

Online katalog

Sekce „Výrobky“ neobsahuje nic jiného, než všechny produkty našeho online katalogu z internetových stránek. Stejná struktura, stejné informace, vždy aktuální.

Vyberte si svou kotvu a objednejte ji v některém z našich partnerských e-shopů.

Vyhledávání prodejců

Ať jste ve svém regionu, na druhém konci republiky nebo na jiné polokouli, funkce „Prodejce“ vám ukáže nejkratší cestu k našim výrobkům podle vaší aktuální polohy.

Doporučení vhodného výrobku

Funkce „Výběr“ vám doporučí produkt z našeho výrobního programu, který nejvíc vyhovuje vámi zadaným kritériím – typ kotevního podkladu, typ montáže, zatížení apod.

Výpočet spotřeby chemické malty

V několika krocích si můžete spočítat spotřebu chemické malty. Po zadání průměru kotvy, hloubky vlepení, typu kotevního prvku a především celkového počtu kotev vám appka vrátí předpokládanou spotřebu chemické malty v počtu zvolených kartuší. Čím větší počet kotev ve výpočtu figuruje, tím se může výsledek od reálné spotřeby lišit, ale spotřeba velkou měrou záleží také za zkušenostech a přístupu montéra.
cd-558b44897d-xz2c8