Partneři

Úzkou spolupráci jsme navázali s:

ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů je nezisková organizace sdružující společnosti z oblasti dřevostaveb - realizační firmy, dodavatele materiálů a produktů pro stavbu.

Cílem ADMD je prosazovat kvalitní dřevostavby na našem trhu.  Kvalitu u svých členů ADMD prověřuje pomocí certifikace Dokument národní kvality, který díky svému komplexnímu zpracování zajišťuje kvalitní technické provedení stavby, jelikož klade přísnější požadavky na výrobce, resp. montáž staveb, než certifikace zákonná a jako jediná certifikace prověřuje nejen návrh stavby ale i její realizaci.

Ověřování dodržování požadavků provádí navíc nezávislý certifikační orgán - Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

 

 


Wienerberger s.r.o. je výrobce kvalitních stavebních materiálů s mnohaletou tradicí. Výroba a dodávky moderních materiálů pro výstavbu (nejen) rodinných domů není vše, co od této firmy můžete čekat. Stejně jako v případě společnosti fischer se partner firmy Wienerberger může těšit na profesionální a včasné poradenství a podporu.

Program Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitních stavebních materiálů Porotherm a Tondach s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí. Využitím tohoto promyšleného řešení a vzájemné synergie jednotlivých výhod, projde každý investor úspěšně a spolehlivě celým procesem stavby k vysněnému rodinnému domu.

Více o programu e4 dům

Ucelený stavební systém značky Ytong výrobce Xella je oblíbený pro nenáročnost zpracování a přitom vysokou spolehlivost. Do oblíbeného stavebního materiálu máme v sortimentu několik unikátních kotevních systémů.

Technického poradenství se vám dostane na emailové adrese pana Jana Tinky.

 

sc93-delivery-2