fischer prodejna v Brandýse nad Labem

Široká nabídka kotevní techniky, spojovacího materiálu a příslušenství

Vážení zákazníci,

než se nám všem podaří vypořádat se s nemocí COVID-19 a jejím původcem, stále platí opatření, která mají nás i vás chránit a o jejichž dodržování vás důrazně žádáme:

- před vstupem do prodejny použijte desinfekci u vstupních dveří

- max. počet zákazníků na prodejně ve stejnou dobu je omezen na 2

Děkujeme Vám, že berete ohledy na zdraví ostatních, a těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým prodejny fischer

Pohled na administrativní budovu fischer international s.r.o. Zleva je vstup do fischer prodejny.

V Brandýse nad Labem, v budově našich kanceláří najdete kvalitně zásobenou prodejnu kotevní techniky fischer a spojovacího materiálu společně s půjčovnou elektronářadí.

Sjezdem č. 10 z dálnice D10 naberte směr do Brandýsa nad Labem a na druhém kruhovém objezdu u supermarketu Tesco odbočíte vpravo a po 100 metrech dojedete k naší fischer prodejně.

OTEVÍRACÍ DOBA:

(pondělí - pátek)

Dopoledne 7:00 - 11.30

Odpoledne 12:30 - 16:00

Kontakt na personál prodejny

 

 

Jste-li místní firma nebo realizujete nedaleko Brandýsa nad Labem montáž, zastavte se. Najdete u nás široký kmenový sortiment značky fischer:

- veškerou kotevní techniku od plastových a rámových hmoždinek, přes ocelové kotvy až k chemickému kotvení včetně příslušenství, např. vytlačovací pistole pro chemické malty 300, 360 i 410 ml, sítka pro chemickou maltu, kotevní pouzdra a mnohé další;


fischer všestranná chemická malta FIS VL 410 C / FIS VL 410 C HIGH SPEED

 

 

 

  • standardní i speciální vruty
  • FSP II, Power-Fast, vruty pro dřevostavby se zápustnou i talířovou hlavou, vruty pro terasy i dřevěné fasády, nerezové vruty, vruty pro sádrokartonáře
  • zkrátka nač si vzpomenete;

Montážní systémy SaMontec pro sestavení podpůrných konstrukcí TZB: objímky, konzole, montážní lišty a příslušenství pro zavěšení a upevnění potrubních tras, elektroinstalací, vzduchotechniky, sprinklerů a jiné speciální aplikace.

 

Navrhneme vám optimální sestavení konstrukce, připravíme cenovou nabídku a doručíme na místo určení, pokud nebudete mít ve svém autě dost místa.


Vrtáky fischer:

s upínáním SDS-Plus, SDS-Max, s válcovou upínací stopkou, vrtáky do kamene, do betonu, hadovité vrtáky do dřeva i sukovníky, vrtáky do kovu běžné, kobaltové, oboustranné i prodloužené.


Ruční nářadí:

máme pro vás připraveno běžné ruční nářadí, ochranné pracovní pomůcky, prvky pro práci se stlačeným vzduchem a další potřeby; vše je nezbytné ke správné a bezpečné montáži kotevní techniky fischer v souladu se Schválením.

 

Půjčovna elektro nářadí:

Chybí-li vám přístroj pro montáže, přijďte si ho k nám vypůjčit. Kromě běžného nářadí si můžete odvézt pásovou brusku na parkety, přímočarou a mečovou pilu, pěch, desku, drážkovačku nebo centrálu a jiné.


fischer Terradec:

systém spojovacích prvků pro terasy; systém Terradec nejen usnadňuje stavbu terasy, ale i prodlužuje její životnost.

 

Solar-Fix:

Realizujete projekty, které využívají solární energie? Prvky systému Solar-Fix slouží k upevnění solárních panelů na všechny běžné typy střech a střešních krytin a určitě by si našly místo mezi Vašimi oblíbenými výrobky.


Na Vaši návštěvu se těší personál fischer prodejny v Brandýse nad Labem!

sc93-delivery-2