Hledaný výraz

Správný přístup: Teamová práce je základem úspěchu

Úspěch fotbalového týmu má podobný klíč jako smysluplná práce: záleží na lidech a schopnosti jejich vzájemné spolupráce. Skutečně velkých věcí lze dosáhnout jen, pokud rozumní lidé táhnou za jeden provaz. A to Jürgen Klopp dobře ví. Dvojnásobný FIFA trenér roku sestavil několikrát vítězný tým. Jeho bezedná motivace a ambice pomáhá ukázat světu, jak daleko se dokáže dostat, pokud má kolem sebe ty správné lidi.

Spolupráce s fischerem není příkladem běžného partnerství. Je to srdeční záležitost, jako bych se vracel domů
Jürgen Klopp

#MOTIVACE          

#INOVACE      

#TÝMOVÝ DUCH


Mistr taktiky spolu s nekorunovaným králem kotevní techniky. To je výstižný titulek pro okamžik, kdy se s Prof. Klausem Fischerem potká Jürgen Klopp, jehož příjmení není světu fischer zdaleka neznámé. Jeho otec, Norbert Klopp byl totiž součástí obchodního týmu fischer po dlouhých 35 let až do roku 1998, takže charakteristický emblém ryby byl do jisté míry malému Jürgenovi znám. Fotbalový trenér s Prof. Fischerem kontakt nikdy neztratil a jeho rukou podepsané fotbalové tričko zdobí stěnu kanceláře pana Fischera. Oba mužové mají společnou důležitou vlastnost: pokud je čas na novou myšlenku a převratnou novinku, umějí věc správně nakopnout.

Jurgen Klopp a Klaus Fischer
Se svým příkladným přístupem nejen k práci, ale také k životu, jakoby se v našem fischer týmu narodil. Tah na branku, profesionalita a smysl pro týmovou spolupráci - bez toho se velké věci prostě dělat nedají.
Prof. Klaus Fischer
sc93-delivery-2