fischer Akademie

fischer Academy - Studnice vědění o kotvení

Ve fischer Akademii si každý příjde na své - montér, odborný prodejce, projektant. Jaké vlastnosti má ten či onen výrobek? Proč je kotvení do stropu jiné než kotvení do stěny? Čím ukotvit výrobního robota, aby nikam neodešel? Základní principy v upevňování, technologii správné montáže našich výrobků nebo nač se ptát zákazníka a co mu doporučit, aby řešení jeho problému bylo bezpečné a hospodárné - to vše se můžete naučit v našich školících prostorách anebo naši lektoři přijedou k vám.

Již 20 let se s vámi dělíme o naše know-how 

Naše školení orientované na cílovou skupinu (projektant, řemeslník, prodejce) již dlouhá léta učí odbornou veřejnost, jak vybrat hmoždinku, aby kotvení bylo bezpečné, spolehlivé a hospodárné. Poznatky o materiálech a trendy ve stavebnictví procházejí vývojem, a proto se obsah našich kurzů adekvátně přizpůsobuje. S inovacemi a novinkami, které pocházejí z našich laboratoří a dílen, se můžete seznámit nejen teoreticky, ale můžete si také výrobky osahat a zkusit namontovat. 

Školení je jednodenní událost. Během dne vás školíme nejen jak věci dělat správně, ale také varujeme před běžnými chybami při montáži, které mohou ohrozit majetek nebo zdraví.

Kde je těžiště přidané hodnoty našich výrobků? Naši lektoři vám přiblíží detaily certifikátů a schvalovacích dokumentů, díky kterým zaujímají hmoždinky a kotvy z továren fischer na trhu z hlediska bezpečnosti výjimečné postavení. 
 
sc93-delivery-1