Školení

Semináře kotvení 2022

Milí zákazníci,

soudě podle současné situace budou životy nás všech i v roce 2022 ovlivňovat dopady šíření nemoci Covid-19. I když bereme rizika s touto nemocí spojená velmi vážně, sílí ze strany trhu zájem po školení v teorii i praxi v používání a navrhování našich výrobků. Proto jsme se rozhodli, že navážeme na násilně přetrhnutou šňůru fyzických školení jak v prostorách v Brandýse nad Labem, tak v Ivanovicích na Hané.

Termíny prvních seminářů najdete pod rozklikávací šipkou níže společně s tlačítkem pro online registraci k účasti.
Po naplnění kapacity bude vypsán další termín.

UPOZORNĚNÍ: Pokud nebude epidemiologická situace pořádání školení nakloněna, budou všichni registrovaní účastníci vyrozuměni a seminář bude přeložen na jiný termín.

Po konzultaci s vaším obchodním zástupcem je možné uspořádat školení v prostorech Vaší firmy.

V loňském roce jsme uspořádali řadu on-line webinářů, jejichž záznamy můžete využít k zopakování nabytých vědomostí nebo teoretické přípravě na seminář. Přehled uskutečněných webinářů a odkazy na ně najdete na vedlejší stránce.  

Těšíme se na Vaši účast!

Váš fischer tým

fischer Akademy

Naše poznatky, naše zkušenosti, naše inovace ze světa kotvení předáváme našim partnerům - obchodníkům, řemeslníkům i projektantům v naší fischer Akademii.
Zjistit více o fischer Akademii

Semináře

V našich prostorách se dozvíte vše důležité o našich výrobcích, některé z nich si můžete i vlastními silami zkusit namontovat.
Na semináře

Webináře

On-line semináře, nebo-li webináře jsou rychlejší a pružnější způsob předávání informací. Základy kotvení si zopakujete a novinky ze světa fischera se dozvíte v pohodlí vlastní kanceláře.
Přejít na webináře
sc93-delivery-2