Professional App

Aplikace pro mobilní zařízení určená profesionálním řemeslníkům

Kompetentní rádce, který je všude s vámi

Stahujte zdarma v Google Play a App Store:

Stáhnout v Google Play Store

Stáhnout v Apple App Store


fischer Professional App je software pro mobilní zařízení, který umožní řemeslníkům a profesionálním pracovníkům rychle a snadno najít odpověď na otázky ohledně kotvení tam, kde právě jsou.

Aplikace sestává z několika modulů, s jejichž pomocí definujete vhodný produkt z našeho výrobního programu na základě zadaných kritérií, zjistíte podrobnosti o tom kterém výrobku, jehož čárový kód sejmete fotoaparátem mobilního zařízení nebo se zapnutou funkcí GPS najdete nejbližšího autorizovaného prodejce našich výrobků.

On-line katalog výrobků vám poskytne všechny důležité podrobnosti o vybraném produktu a nabídne vám online internetové obchody, které ho nabízejí a ve kterých si ho můžete objednat.

Z chytrého telefonu se stalo zařízení, které pomáhá při každodenním plnění úkolů nejen na staveništi. Jeho prostřednictvím objednáváme zboží, evidujeme úkoly, píšeme e-maily, hledáme na mapách. fischer vyvinul pomůcku pro profesionály ve stavebním průmyslu, které je nenutí zapínat počítač nebo otvírat katalog pokaždé, když hledají vhodnou kotvu pro své použití. K nalezení ideálního výrobku stačí několik šoupnutí po displeji chytrého telefonu.


fischer Profi App je s vámi všude tam, kde je s vámi váš iPhone nebo Android telefon

Nástroje a funkce

Doporučení vhodného výrobku

Funkce „Výběr“ vám doporučí produkt z našeho výrobního programu, který nejvíc vyhovuje vámi zadaným kritériím – typ kotevního podkladu, typ montáže, zatížení apod.


Online katalog

Sekce „Výrobky“ neobsahuje nic jiného, než všechny produkty našeho online katalogu z internetových stránek. Stejná struktura, stejné informace, vždy aktuální.

Vyberte si svou kotvu a objednejte ji v některém z našich partnerských e-shopů.

Čtečka čárových kódů

Pokud máte v ruce obal od našeho výrobku s čárovým kódem, stačí ho načíst pomocí fotoaparátu a appka vám nabídne o výrobku kompletní informace – postup montáže, doporučené příslušenství apod. 

Vyhledávání prodejců

Ať jste ve svém regionu, na druhém konci republiky nebo na jiné polokouli, funkce „Vyhledávání prodejců“ vám ukáže nejkratší cestu k našim výrobkům podle vaší aktuální polohy.

sc93-delivery-2