Návrhový program FIXPERIENCE

Ať už jste řemeslník, konstruktér nebo stavební inženýr, program FIXPERIENCE společnosti fischer Vám poskytne bezpečnou a spolehlivou podporu při návrhu řešení Vašich projektů. Na rozdíl od předchozího programu Compufix je program FIXPERIENCE modulární díky svému formátu a lze jej nyní využít v různých aplikacích. Uživatelsky komfortní program nabízí snadný a flexibilní návrh a výpočet kotvení. Tento program splňuje veškeré požadavky mezinárodních norem a umožňujte tak globální využití. Konstrukce a projektování nebyly nikdy tak snadné!

Přejít k centru stažení a systémovým požadavkům

Nová modulární struktura programu obsahuje návrhový program a speciální funkce pro jednotlivé aplikace. Tyto funkce Vám umožní realizovat kompletní projekt nebo jednotlivou aplikaci strukturovaným způsobem a s efektivitou nákladů. Obsluha programu není nijak složitá. Celým návrhem vás provází 3D náhled kotevního detailu se zadanými hodnotami geometrických a silových veličin. Pro rychlejší seznámení s používáním programu můžete na našem Youtube kanálu shlédnout seznam videí, která vám krok za krokem ukáží, kam se co zadává, abyste se vyvarovali dlouhého hledání a začátečnických chyb.

Seznam videí YouTube

 

Přehled modulů programu FIXPERIENCE

Program C-FIX

Program je určen k navrhování kotvení ocelovými a chemickými kotvami do betonu a navržení kotvení injektážními systémy do zdiva.
Přejít k C-FIX

Program FACADE-FIX

Pomůcka k návrhu kotvení odvětraných fasád s nosným dřevěným roštem.
Přejít k programu FACADE-FIX

INSTALL-FIX

Kalkulační program pro technická zařízení budov.
Přejít k INSTALL-FIX

MORTAR-FIX

Utilita, kterou se dá přesně vypočítat spotřeba chemické malty v betonu.
Přejít k MORTAR-FIX

RAIL-FIX

Pomůcka pro navrhování kotvení zábradlí v interiéru i exteriéru.
Přejít k programu RAIL-FIX

REBAR-FIX

Software k navrhování dodatečně vlepované betonářské výztuže.
Přejít k programu REBAR-FIX

WOOD-FIX

Rychlá odpověď na otázku, jaký vrut fischer Power-Fast a Power-Full použít ve vaší aplikaci.
Přejít k programu WOOD-FIX

Výhody programu FIXPERIENCE na první pohled

Stále aktuální

Funkce "Live Update"pomáhá udržovat program stále aktuální. Program sám Vás bude informovat, jakmile bude k dispozici nová aktualizace. Vy sami si určíte čas instalace.

Přehledný a flexibilní

Grafické znázornění je k dispozici ve 3D nebo 2D provedení. Pomocí myši můžete snadno grafickým znázorněním pohybovat, překlopit o 360 °, otáčet, naklánět nebo upravovat velikost zobrazení podle potřeby. Program trvale zobrazuje aktuální stav zatížení kotvy a související geometrické podmínky na kotevní podklad a jeho okolí.

Kosmopolitní

Tento software je koncipován podle mezinárodních konstrukčních standardů (ETAG 001 a EC2, stejně tak EC1, EC3 a EC5), včetně národních dodatků a používá obvyklé silové i rozměrové jednotky.

Bezpečný a spolehlivý

Program rozpozná chybně zadané hodnoty a geometrické parametry a upozorní na ně v systémovém řádku. Zda ta která kotva vyhovuje zatížení, vyčtete ihned ve stavovém řádku. Souhrnný protokol umožňuje zkontrolovat každý krok výpočtu. V modulu Wood-fix program automaticky zohlední zatížení větrem a sněhem podle zadaného poštovního směrovacího čísla. Alternativně můžete tyto hodnoty zadat ručně.

Snadná obsluha a vysoká vypovídací hodnota

Důležité vstupní hodnoty se zadávají snadno a rychle do políček umístěných v náhledu. Stavový řádek informuje o využití kapacity kotvy v reálném čase a ve všechy módech selhání.

Informace o zvoleném výrobku se zobrazí ve zvláštním okně.


Všechna informační okna lze skrýt a uvolnit prostor celkovému pohledu.

Poradenství k programu FIXPERIENCE

Ing. Adam Veselý
sc93-delivery-1