Montážní systém SaMontec

Bezpečné řešení upevnění potrubních a elektrifikfačních tras

Montážní systémy

Sortiment montážních systémů od fischera je způsob, jak spolehlivě a bezpečně upevnit a rozvést objektem energie a média vodo-topo a elektro. 
Montážní lišty, úhelníky, spojovací a montážní prvky, objímky a další příslušenství slouží k sestavení jakékoli podpůrné konstrukce. 

Všechny výrobky řady fischer SaMontec, jejich dokumentaci, přehled a výhody můžete prozkoumat v našem online katalogu. 

Přejít k online katalogu

fischer lehký montážní systém. Snadný a přizpůsobivý. 

Systém FLS umožňuje hospodárně a během několika okamžiků sestavit bezpečnou podpůrnou konstrukci pro vodorovné i svislé instalace rozvodů TZB a elektro. Modulární princip systému a předmontované spojovací a konstrukční prvky jsou zárukou rychlé a snadné montáže. 

Základem montážního systému jsou tři základní prvky: montážní lišta FLS včetně konzole ALK, předmotovaná sedlová příruba SF Clix 31 a předmontovaný montážní úhelník MW Clix 90º. Soustavu doplňují upevňovací prvky FHS Clix, FSM Clix M, FSM Clix P a další.

Více informací o montážním systému FLS

Technologický strop 

Z flexibilního systému lze vytvořit univerzální konstrukci

Ze systému fischer SaMontec jsme vybrali řadu prvků, ze kterých lze vytvořit flexibilní instalační rošt. Rošt se zavěsí pod stropní konstrukci (resp. upevní na nosné sloupy) a slouží jako nosná konstrukce, po které lze vést energii a média od vstupního bodu do výrobní haly až na místo zpracování ke stroji. Technologický strop může být sestaven a upevněn buď při stavbě objektu nebo jeho rekonstrukci. 

V současné době se už v okamžiku dokončení výstavby výrobní haly ví, že rozestavení strojů a rozvod energií a médií se za dobu existence objektu mnohokrát změní a technologický strop je vynikajícím prostředkem, jak dispoziční adaptace realizovat snadno a rychle. Systém dotváří stínící a zvukově izolační prvky. 

Využití kapacity systému lze navrhnout ve fischer projekčním programu INSTALL-FIX, který je součástí sady programů FIXPERIENCE.

Ing. Adam Veselý

Máte dotaz? Nejkratší cesta k odpovědi je zavolat nám.
fischer international s.r.o.
Průmyslová 1833
250 01 Brandýs nad Labem
sc93-delivery-2