Prodejci

Zákaznický servis s velkoobchodním oddělením a týmem obchodních zástupců

Jsme tu pro vás.

  • Našim obchodním partnerům jsou k dispozici naši kolegové ze zákaznického servisu a týmu obchodních zástupců. Od každého se vám dostane plné podpory a úsilí vyhovět vašemu požadavku. Individuální přístup a naprostá spolehlivost - to jsou naše motta, která jako kameny a malta staví a upevňují naše partnerství. 
  • Po telefonu nebo na místě stavby: pomůžeme vám vybrat výrobek vhodný pro vaši aplikaci nebo to nejhospodárnější řešení vašeho požadavku 
  • Stavba nesmí stát: ihned vám podáme informaci o dostupnosti vybraného výrobku a termínu dodání na požadované místo. 

Dodací podmínky

S fischerem se ve světě upevňování neztratíte v minulosti! Své partnery a zákazníky průběžně informujeme o novinkách a posledních trendech a poznatcích z našeho společného profesionálního oboru. 

Specializovaný prodejce - náš partner. 

Výrobky fischer lze koupit na 1200 prodejních místech po celém Česku - železářství, specializované prodejny, spojovací materiál a stavebniny - to jsou typičtí distributoři našich výrobků, které se běžně používají. 

Přejít k vyhledávání prodejců 

Prodáváte naše výrobky a nemůžete se ve vyhledávání prodejců najít? Kontaktujte nás a my vás provedeme cestou, na jejímž konci bude na naší mapě České republiky vlát vlaječka i v místě vašeho obchodu. Do práce našich prodejců a do našich prodejních míst v jejich kamenných obchodech investujeme nemalé prostředky a musíme přiznat, že se to oběma stranám vždy vyplatilo. 

Our fischer Academy

Základní sortiment fischer

Pevný základ pro trvalý úspěch!

Pro běžného řemeslníka - vašeho zákazníka - je spojovací materiál, hmoždinka či vrták denní chleba. Uspokojit jeho potřebu v kterémkoliv okamžiku znamená být dostatečně zásobený našimi výrobky, být s námi ve spojení.

Základní sortiment fischer výrobků ve vašem regále je zárukou trvalého obchodního úspěchu dobrého zisku!

  • Jistý a stabilní obrat!
  • Dostupnost a kvalita zboží znamená dlouhodobou věrnost zákazníka
  • Základní sortiment fischer výrobků pokrývá naprostou většinu každodenních aplikací, které provádějí běžní řemeslníci.

Silné partnerství vytváří obrat

  • Úspěch firmy fischer a jeho předních obchodních partnerů je výsledkem dlouhodobého snažení a maximálního úsilí na všech stranách se společným cílem - udělat maximum pro spokojenost zákazníka.
  • Distributoři fischer výrobků a naši obchodní partneři dobře vědí, že kdo rychle dává - dvakrát dává. Proto mají naše nejprodávanější výrobky v dostatečném množství v regálu a zároveň umějí rychle a spolehlivě dodat na místo stavby celé potřebné množství. Naši prodejci jsou zkušení a proškolení. Ani pro ně není výjimkou konzultace na místě stavby, telefonické poradenství a poskytnou rychlou telefonickou odpověď. 

Retail Connect

Snadná a rychlá cesta k hmoždince fischer

Online katalog vám představil náš výrobek a přišla chvíle, kdy ho chcete koupit?

Není nic snazšího.

Retail Connect je možnost, jak si na našich stránkách v online katalogu vybrat e-shop, který vám požadovaný výrobek pošle až domů. Distributory, u nichž si můžete naše výrobky objednat online, jsme vybírali opravdu pečlivě. Máme jistotu, že jejich péče o internetové zákazníky je špičková, dodávka rychlá a bez problémů.

Stačí kliknout na tlačítko "Koupit online" a vybrat si svého favorita. 

Databáze obrázků

Obrázky o výrobcích, obrázky aplikací, loga, symboly a mnoho dalšího.

Potřebujete obrázek našeho výrobku, detail montáže, graficky znázorněný postup montáže, logo nebo symbol?

Oh, to pro nás není žádný problém! Naše obrázková databáze MediaServiceOnline, nabízí ke stažení více než 7.500 grafických souborů v pěti různých rozlišeních. Kromě tiskové kvality k dispozici také formáty pro použití na internetu či v prezentacích PowerPoint.

Klikněte sem, abyste zjistili více:

Obrázky výrobků z našeho sortimentu

Prosím pročtěte si a dodržujte podmínky použití! 

Export databázových souborů

Našim partnerům a zákazníkům poskytneme na vyžádání soubory s exportem z našich databází.

Databázové soubory slouží k importu obchodních informací o našich výrobcích do platform elektronických obchodů a informačních systémů.

Součástí exportu mohou být i obrázky, popisy a odkazy.

Pro objednání databázových souborů prosím odešlete požadavek na adresu:

marketing@fischer-cz.cz

Zákaznický servis / obchodní oddělení

fischer international s.r.o.
Průmyslová 1833
250 00 Brandýs nad Labem
sc93-delivery-2