Prodejci

Zákaznický servis s velkoobchodním oddělením a týmem obchodních zástupců

Jsme tu pro vás.

  • Našim obchodním partnerům jsou k dispozici naši kolegové ze zákaznického servisu a týmu obchodních zástupců. Od každého se vám dostane plné podpory a úsilí vyhovět vašemu požadavku. Individuální přístup a naprostá spolehlivost - to jsou naše motta, která jako kameny a malta staví a upevňují naše partnerství. 
  • Po telefonu nebo na místě stavby: pomůžeme vám vybrat výrobek vhodný pro vaši aplikaci nebo to nejhospodárnější řešení vašeho požadavku 
  • Stavba nesmí stát: ihned vám podáme informaci o dostupnosti vybraného výrobku a termínu dodání na požadované místo. 

Dodací podmínky

S fischerem se ve světě upevňování neztratíte v minulosti! Své partnery a zákazníky průběžně informujeme o novinkách a posledních trendech a poznatcích z našeho společného profesionálního oboru. 

Specializovaný prodejce - náš partner. 

Výrobky fischer lze koupit na 1200 prodejních místech po celém Česku - železářství, specializované prodejny, spojovací materiál a stavebniny - to jsou typičtí distributoři našich výrobků, které se běžně používají. 

Přejít k vyhledávání prodejců 

Prodáváte naše výrobky a nemůžete se ve vyhledávání prodejců najít? Kontaktujte nás a my vás provedeme cestou, na jejímž konci bude na naší mapě České republiky vlát vlaječka i v místě vašeho obchodu. Do práce našich prodejců a do našich prodejních míst v jejich kamenných obchodech investujeme nemalé prostředky a musíme přiznat, že se to oběma stranám vždy vyplatilo. 

Our fischer Academy

Základní sortiment fischer

Pevný základ pro trvalý úspěch!

Pro běžného řemeslníka - vašeho zákazníka - je spojovací materiál, hmoždinka či vrták denní chleba. Uspokojit jeho potřebu v kterémkoliv okamžiku znamená být dostatečně zásobený našimi výrobky, být s námi ve spojení.

Základní sortiment fischer výrobků ve vašem regále je zárukou trvalého obchodního úspěchu dobrého zisku!

  • Jistý a stabilní obrat!
  • Dostupnost a kvalita zboží znamená dlouhodobou věrnost zákazníka
  • Základní sortiment fischer výrobků pokrývá naprostou většinu každodenních aplikací, které provádějí běžní řemeslníci.

Silné partnerství vytváří obrat

  • Úspěch firmy fischer a jeho předních obchodních partnerů je výsledkem dlouhodobého snažení a maximálního úsilí na všech stranách se společným cílem - udělat maximum pro spokojenost zákazníka.
  • Distributoři fischer výrobků a naši obchodní partneři dobře vědí, že kdo rychle dává - dvakrát dává. Proto mají naše nejprodávanější výrobky v dostatečném množství v regálu a zároveň umějí rychle a spolehlivě dodat na místo stavby celé potřebné množství. Naši prodejci jsou zkušení a proškolení. Ani pro ně není výjimkou konzultace na místě stavby, telefonické poradenství a poskytnou rychlou telefonickou odpověď. 

Retail Connect

Snadná a rychlá cesta k hmoždince fischer

Online katalog vám představil náš výrobek a přišla chvíle, kdy ho chcete koupit?

Není nic snazšího.

Retail Connect je možnost, jak si na našich stránkách v online katalogu vybrat e-shop, který vám požadovaný výrobek pošle až domů. Distributory, u nichž si můžete naše výrobky objednat online, jsme vybírali opravdu pečlivě. Máme jistotu, že jejich péče o internetové zákazníky je špičková, dodávka rychlá a bez problémů.

Stačí kliknout na tlačítko "Koupit online" a vybrat si svého favorita. 

Databáze obrázků

Export databázových souborů

Našim partnerům a zákazníkům poskytneme na vyžádání soubory s exportem z našich databází.

Databázové soubory slouží k importu obchodních informací o našich výrobcích do platform elektronických obchodů a informačních systémů.

Součástí exportu mohou být i obrázky, popisy a odkazy.

Pro objednání databázových souborů prosím odešlete požadavek na adresu:

marketing@fischer-cz.cz

Zákaznický servis / obchodní oddělení

fischer international s.r.o.
Průmyslová 1833
250 00 Brandýs nad Labem
sc93-delivery-2