Řešení pro domácí kutily

fischer nabízí správné hmoždinky pro každou aplikaci

fischer má tu správnou hmoždinku pro každou aplikaci: pro speciální použití, pokud je zapotřebí, nebo univerzální hmoždinku do každé zdi.

Vyhledávač hmoždinek pro kutily

Jaký výrobek mám použít do dutin a jakou do plného zdiva či do sádrokartonu? Která hmoždinka je ta pravá pro mou aplikaci? Už jste někdy stáli před podobným problémem a nevěděli, co dělat? Podobnou nejistotu už nikdy nemusíte zažít.

Přejít k Vyhledávači hmoždinek pro kutily

Vyhledávač hmoždinek pro kutily

Vyhledávač hmoždinek je také k dispozici jako bezplatná aplikace pro smartphone nebo tabletu:

App store pro telefony s iOS
v Obchod Play pro telefony s Androidem

S několika kliknutími se každý nadšenec DIY také dozví všechno o spojovacích materiálech, stavebních materiálech a instalaci. Také další prodejce zobrazuje aplikaci Hledač hmoždin přímo.

Vyhledávání prodejců

Najděte v okamžiku našeho obchodního partnera ve svém okolí! Prostě zadejte PSČ nebo město.
Vyhledávání prodejce

Online katalog výrobků fischer

Online katalog výrobků je kniha naší moudrosti otevřená i pro domácí kutily! I oni v něm najdou informace, které hledají, a najdou je rychleji pomocí filtrů na levé straně.
Přejít do online katalogu výrobků

Naše výrobky jsou v regálu organizované podle barevného, srozumitelného systému, s jehož pomocí každý zákazník rychle najde výrobek vhodný pro svou aplikaci

Potřebujete jen hmoždinku nebo si vyberete v sortimentu další materiál? Hák nebo skobu se závitem? Vrták nebo jiné montážní pomůcky?  
Kromě vyškoleného prodavače je vám k dispozici barevný rozlišovací systém, s jehož pomocí se rychle zorientujete a a vyberete si tu správnou hmoždinku do svého stavebního materiálu. 

Obal hmoždinek, ať je to blistr nebo krabička, vám o svém obsahu prozradí vše - únosnost, postup montáže, piktogramy s důležitými informacemi, průměr vrtání, doporučeným průměrem vrutu - najdete tam vše důležité. 

Mimochodem: tytéž vyčerpávající informace vám prozradí Vyhledávač hmoždinek pro kutily a online katalog výrobků.

Tak jste si domů dovezli polici a už se vidíte, jak na ni rovnáte knížky, obrázky nebo ozdoby. No jo, ale police zatím nevisí a co teď s tím? Potřebujete ji upevnit a potřebujete ji upevnit spolehlivě! 

Tak šup do železářství pro vhodnou hmoždinku a šroubek, ale v dohledu žádný člověk, který by poradil. Vypadá to jako pěkná blamáž, ale naštěstí jste se dostali do obchodu, který prodává hmoždinky fischer.  

Jako správný self-made-man si poradíte sám, ale bez dvou informací se neobejdete: 1) užitné zatížení - kolik bude police se vším všudy vážit; 2) z čeho je zeď, na které bude police viset? 

fischer má řešení pro každou situaci. K nalezení odpovědí si stačí spustit Vyhledávač hmoždinek pro kutily nebo se zorientova v barevném rozlišovacím systému. JEN DO TOHO!!!

Zákaznický servis / obchodní oddělení

fischer international s.r.o.
Průmyslová 1833
250 00 Brandýs nad Labem
sc93-delivery-1