Velkoobchodní zastoupení

 

fischer international s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem výrobků značky fischer do České republiky.

 

V sídle společnosti na adrese Průmyslová 1833 v Brandýse nad Labem je soustředěna veškerá podpora velkoobchodního prodeje výrobků fischer na českém trhu.


Jednání s obchodními partnery jsou plně v kompetenci obchodních zástupců ve svěřených regionech. Kontakty na obchodní zástupce a určení jejich místní působnosti najdete na stránce Kontakty.

 

Zákaznický servis velkoobchodního prodeje, jehož kontaktní údaje jsou uvedeny rovněž na stránce Kontakty, řeší dílčí dodávky registrovaným zákazníkům a je vstupní branou a informačním střediskem pro všechny naše partnery, kteří řeší otázky ohledně sortimentu a služeb spjatých se značkou fischer.

 

Vstup do prostoru velkoobchodního zákaznického servisu spatříte ihned po příjezdu k naší sídelní budově na adrese Průmyslová 1833 v Brandýse nad Labem. Nejrychleji se k nám dostanete do dálnici D10. Exitem číslo 10 sjedete z dálnice, dáte se směrem na Brandýs nad Labem a druhý kruhový objezd (u supermarketu Tesco) opustíte prvním výjezdem, tedy dáte se vpravo. Po cca 100 metrech přijedete k našemu sídlu, které si díky vlajkám a dalším insigniím značky fischer nemůžete splést.

sc93-delivery-1