Aplikace pro počítače a chytré mobilní telefony

Pomůcky, které jsme pro vás připravili, vám usnadní každodenní pohyb ve světě kotvení.

Návrhový program FIXPERIENCE

Návrhový program FIXPERIENCE je nezbytnou pomůckou každého statika a projektanta. Na základě vložených dat nabídne uživateli ty kotevní prvky ze sortimentu fischer, které spolehlivě přenesou definované zatížení do stavební konstrukce. Program FIXPERIENCE je pravidelně aktualizován, aby návrh pracoval s platnými certifikáty. FIXPERIENCE tvoří několik modulů: C-FIX, který navrhuje kotvení do betonu i do zdiva, je určený pro statiky. WOOD-FIX pomůže každému, kdo je aktivní v byznysu dřevostaveb; FACADE-FIX je určen pro návrh lehkých obvodových plášťů atd. 

Shlédnout instruktážní videa 

Stáhnout FIXPERIENCE

Professional App

fischer Professional App je software pro mobilní zařízení, který umožní řemeslníkům rychle a snadno najít odpověď na otázky ohledně kotvení tam, kde právě jsou. S fischer Professional-App rychle najdete tu správnou kotvu, poradí vám postup montáže, stáhnete certifikát výrobku a v neposlední řadě najdete nejkratší cestu k našemu nejbližšímu prodejci.

Shlédnout instruktážní video

Stáhnout v Google Play

Stáhnout v Apple App Store

Vyhledávač hmoždinek pro kutily

S aplikací pro chytré telefony zjistíte, že není upevnění, pro které bychom neměli hmoždinku. S Vyhledávačem hmoždinek pro kutily se můžete poradit online na počítači nebo si jej nainstalovat do chytrého telefonu a mít ho vždy při sobě. V několika okamžicích najdete vhodnou hmoždinku a poté si můžete nechat poradit cestu k prodejci našich výrobků, který je vám právě nejblíž.

On-line verze Vyhledávače

Stáhnout Vyhledávač v Google Play

Stáhnout Vyhledávač v Apple App Store

Kolik chemické malty budu potřebovat?

S Mortar-fixem vypočtete relativně přesnou spotřebu chemické malty při velkém počtu lepených kotevních svorníků. Na výběr jsou všechny chemické malty, co je máme v nabídce, ve všech jejich objemových variantách. Mortar-fix je jednak součástí programové sady FIXPERIENCE (viz. výše) a také ho lze stáhnout prostřednictvím standardních distribučních služeb:

Google Play

Apple App Store

sc93-delivery-1