Domácí kutil

Rychlá, snadná a spolehlivá montáž Nejlepší tipy pro zručné kutily

Více informací

Sortiment pro řemeslníky

Zjistěte více informací o produktech z programu hobby.

Více informací

Vyhledávač hmoždinek

Rychlý rádce pro správnou volbu hmoždinky

K vyhledávači hmoždinek

Barevný navigační systém fischer

Barevná navigace - jak na ni

Více informací
Svorníková kotva FAZ II

Svorníková kotva FAZ II

Zábradlí na schodech nebo balkón, ocelové nosníky, markýzy - vždy, když se jedná o speciální zatížení, použijte nejlépe kotvu pro velká zatížení. Balkonová zábradlí například ovlivňují bezpečnost! Tedy: nejenom něco přišroubovat, ale kotva s dokladem o bezpečnosti.

Injektážní kotvení FIS

Injektážní kotvení FIS

Není hmoždinka jako hmoždinka! Zejména pokud se jedná o složité vlastnosti stěny nebo očekávaná zatížení nejsou zcela jasná, vsaďte raději na jistotu. V případě kotvicí techniky se v každém případě jedná o injektážní kotvu. Přitom se kotvicí prvek přilepí ke stěně. Vyšší stability již nelze dosáhnout! Toto nekompromisní ukotvení zajišťuje chemická malta fischer FIS.

Thermax

Thermax

Pohybová čidla, venkovní svítidla, okapové svody - vše je upevněno k tepelně izolované fasádě. K tomu potřebujete profesionální materiál!

Univerzální hmoždinka fischer UX

Univerzální hmoždinka fischer UX

Ať už se jedná o beton nebo pórobeton, plné sádrové desky nebo sádrokarton, plné nebo duté cihly - hmoždinka UX se vždy spolehlivě uplatní.

Kotvení k dutým prostorám

Kotvení k dutým prostorám

S kotvicí technikou fischer zavěsíte cokoliv a kam si zamanete i na tenké montované stěny, které se zdánlivě brání před hřebíčkem. Naše čtyři kotvicí zázraky pro duté prostory drží záclonové kolejničky, regály, obrázky, osvětlení a mnoho dalšího, spolehlivě a trvale a zejména na jakékoliv stěně. Duté příčky ze sádrokartonu už Vás nepřipraví o poslední zbytek nervů.

fischer kontakt

fischer international s.r.o.

Průmyslová 1833

25001 Brandýs nad Labem

Tel.: +420 326 904 601
Fax: +420 326 904 600