Rychlá navigace

Abychom udělali naše internetové stránky přehlednější a usnadnili a urychlili váš pohyb na nich, nabízíme vaší pozornosti tuto stránku, která vás rychle nasměruje tam, kam právě potřebujete.

Dokumentace k výrobkům

Počet výrobků, které nabízíme, už přesáhl několik set a najít ten správný může někdy trvat i pár minut. Pokud znáte jeho označení, je nejjednodušší si ho najít v tomto abecedně seřazeném seznamu pomocí funkce Ctrl+F.

Virtuální dům

Virtuální domeček fischer je úžasnou pomůckou při hledání hmoždinky vhodné pro vaši aplikaci. Krok za krokem vás dovede na základě několika vašich voleb ke správnému výrobku, který byste měli použít, abyste snadno a spolehlivě dosáhli svého záměru a bezpečně dokončili svůj projekt.

Poradenství

Virtuální dům sice počítá s mnoha možnostmi. Přesto by se mohlo stát, že v jeho interaktivním prostředí odpověď nenajdete. Pro tyto případy jsme vám k dispozici při telefonu nebo na adrese elektronické pošty.

Školení

Pro naše prodejce, pro projektanty nebo přípraváře velkých stavebních firem pořádáme cykly školení v používání, navrhování a kontroly montáže našich výrobků. Na stavbách a v dílnách čím dál tím častěji slýcháme: "To zalepíme chemií, to bude dobré!" Není ale zbytečné čekat, než vytvrdne chemická malta, když jsou případy, kdy jde pohodlně a rychle použít ocelová rozpěrná kotva? A ani ocelové kotvy nejsou univerzální. Mají rozdílné vlastnosti a správné a bezpečné upevnění je někdy otázkou správného umístění kotvy vůči okraji.

FIXPERIENCE

Od doby, co světlo světa spatřily první návrhové programy, už uplynulo více než 10 let a za tu dobu se vyvinuly po stránce výpočtové i po stránce designu a uživatelského prostředí. fischerova vlastní laboratoř vyvinula programovou sadu FIXPERIENCE, která obsahuje řadu výpočtových modulů, mezi jinými pro navrhování kotev, pro navrhování dřevostaveb, pro výpočet spotřeby chemické malty apod. V laptopu žádného statika by program FIXPERIENCE neměl chybět! Ukázka jeho obsluhy je součástí školení, ale pokud  nechcete čekat na vhodný termín, navštivte náš Youtube kanál, kde je nahraný celý seriál videí. Ty vám krok za krokem předvedou, jak program obsluhovat.

Žádost o provedení tahových zkoušek

Žijeme ve zlaté době zateplování a s každým projektem jsou svázány tahové zkoušky talířových hmoždinek. Protože nabízíme řadu talířovek s rozmanitými vlastnostmi, které jsou vhodné do různých stavebních materiálů, prostřednictvím tahových zkoušek definujeme nejvhodnější a nejhospodárnější typ talířové hmoždinky a vystavíme Protokol o provedení tahové zkoušky. Ten pak slouží jako příloha Stavebního deníku nebo projektové dokumentace.

Katalogy, ceník, miniaplikace

Všechno hezky na jednom místě... Potřebujete zjistit, co kolik stojí? Nebo si chcete uložit do počítače náš katalog, kdybyste náhodou byli bez internetu? Na této stránce najdete přehledně a vše v pdf souborech.


fischer centrum

Průmyslová 1833

25001 Brandýs nad Labem

Tel.: +42 326 904 450
Fax: +42 326 904 454


Zákaznický servis - velkoobchod

Průmyslová 1833

25001 Brandýs nad Labem

Tel.: +420 326 904 601
Fax: +420 326 904 600

fischer international s.r.o.

Průmyslová 1833

25001 Brandýs nad Labem

Tel.: +420 326 904 601
Fax: +420 326 904 600