Technické poradenství

Kompetentní odborní poradci jsou Vám k dispozici, máte-li jakékoliv otázky.

Kontaktujte nás

Akademie

Akademie fischer nabízí kvalifikované možnosti dalšího vzdělávání.

K AKADEMII
Radost z léta s terasovými šrouby Power-Fast

Radost z léta s terasovými šrouby Power-Fast

Zvětšený průměr závitu na 5,5 mm zajišťuje zvýšenou odolnost proti ukroucení při montáži a proti přirozenému namáhání při bobtnání a vysychání dřeva.

Nové nařízení ES pro stavební výrobky

Nové nařízení ES pro stavební výrobky

Nové nařízení platí pro stavební výrobky a tím také pro kotvení, jehož aplikaci lze označit jako "bezpečnostní". Stavební výrobky, které jste naskladnili ještě před 1. červencem 2013, lze prodávat i nadále podle dosavadní směrnice pro stavební výrobky. Zboží odebrané od 1. července 2013 musí splňovat nové požadavky.

Systém fischer Superbond FSB: Univerzální systém na kotvení do betonu

Systém fischer Superbond FSB: Univerzální systém na kotvení do betonu

Nový systém fischer Superbond přesvědčí svojí jednoduchou montáží a spolehlivým ukotvením za mrazu, do otvoru naplněného vodou nebo vyvrtaného diamantovým vrtákem. S rozsahem aplikačních teplot od -40°C do +150°C otevírá fischer Superbond Vašim zákazníkům nové možnosti uplatnění. Kotvení, která jsou vystavena vlivům zvýšených teplot, například v sušírnách, mohou Vaši zákazníci realizovat pomocí schválených chemických kotev od fischera.

Kotva fischer Highbond FHB II je nyní ještě výkonnější

Kotva fischer Highbond FHB II je nyní ještě výkonnější

Kotva fischer Highbond FHB II spolehlivě ukotví nejvyšší zatížení do betonu s trhlinami. Pro využití schválené nosnosti bylo dříve nutné vyčistit otvor po vyvrtání. Při použití chemické patrony fischer FHB II-P nebo FHB II-PF HIGH SPEED to již není nutné při zachování plné nosnosti a se schválením. Přečtěte si více informací o výhodách této inovace od fischer pro Vaše řemeslné zákazníky.

fischer FAZ II nyní nabízí ještě více možností

fischer FAZ II nyní nabízí ještě více možností

Svorníková kotva FAZ II s charakteristickým černým rozpěrným pouzdrem nabízí Vašim zákazníků ještě více možností: Nejprodávanější kotva s novým speciálně dlouhým závitem pro distanční montáže a s volitelně aplikovatelnou sníženou hloubkou kotvení, s novou podložkou HBS podle normy pro dřevostavby DIN 1052 a především v nové krátké verzi kotvy FAZ II K je nyní obzvlášť atraktivní pro řemeslné práce v oblasti dřevostaveb, elektroinstalací a pro vodu, topení a plyn.

fischer kontakt

fischer international s.r.o.

Průmyslová 1833

25001 Brandýs nad Labem

Tel.: +420 326 904 601
Fax: +420 326 904 600